Watch show | Car Dealer and Rental Themes | Missing – Porté disparu

SEARCH

Download MP3 Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman

Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman

Download MP3 Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman Mp3 / Video dengan durasi 02:00 ukuran file 2 MB oleh Edip Yuksel audio stereo bitrate 192Kbps dan 320Kbps di situs ini bisa anda dapatkan secara gratis, Tapi jangan lupa Bahwa semua lagu yang ada di situs ini semata mata hanyalah bertujuan untuk untuk review serta mempromosikan lagu Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman, Untuk Mendapatkan Kualitas terbaik Lagu Ini Silahkan Membeli kaset / Vcd Original di Toko Toko Terdekat Di Kota Anda serta Menadikan Lagu dengan judul Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman sebagi I-Ring / Ringtones / Nada Sambung Pribadi Di Ponsel Anda Sebagai Bentuk Penghargaan kita kepada Artis Yang bersangkutan.

LIHAT JUGA => Caner Taslaman - Mehmet Okuyan - Mustafa İslamoğlu | / Fatih Altaylı | Teke Tek Programı

DETAIL EDIP YüKSEL (T) İSLAMOğLU, OKUYAN VE TASLAMAN

Title:Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman
Size:2 MB
Duration:02:00
Hits:42237
Author:Edip Yuksel
Sumber:http://www.youtube.com/watch?v=8l4jRuQjOaQ

LIHAT JUGA => Edip Yüksel - Müjde ! Taslaman, Okuyan Ve İslamoğlu'na...

DOWNLOAD Mp3 / VIDEO EDIP YüKSEL (T) İSLAMOğLU, OKUYAN VE TASLAMAN


Download Mp3 dan Video
Streaming Video

Bu geceki HaberTürk kanalında TekeTek programına katılan Mustafa İslamoğlu, Mehmet Okuyan ve Caner Taslaman, Mehmet Okuyan ve Mustafa İslamoğlu çok zeki, yetenekli ve bilgili arkadaşlar. Ancak, anlamsız bir "Kuran merkezli hadisler" tezi etrafında dans ettiler... İşin ilginci hadisler uçuştu havada. Mustafa ve Mehmet arada bir iddialarını desteklemek için, çelişkilerini göstermek için değil, hadisler zikredip durdular. Kısacası mesaj net değil. Din Kuran ve Hadis içinde... Alimlerimiz tarafından hadislerden ayıklanmayı bekliyor. Seç beğen. Hadis seçeceğine, "hadis seçen alim" seçeceksin :)

Muhammed peygamberden 200-500 yıl sonra, islam dinini cahiliyye dinine dönüştürmek için, Kuran'a rakip olarak peygamber düşmanları tarafından uydurulan hadisleri tamamıyla ret edin artık. Cesur olun. Hadisçiler kadar cesur olun. Dini SADECE Allah'a özgüleyin. Kuran'ı, etrafında bir sürü yalancının derlediği hadis kitaplarının merkezine koymayın. Ümmeti içinde boğuldukları hadis çamurundan kurtarmanın tek yolu o çamuru terk etmektir. Çamurun etrafında dans ederek bir şey yapamazsınız.

MUSTAFA ÖZ: edip ya sen tam izlemiyorsun heralde programları..ordakilerin söyledikleri gayet akla ve mantığa uygundu aynı zaman da Kur an a da uygundu...Lütfen dikkatli izle..Hocayım diyorsun ama iyi dinlememişsin ve anlamamışsın.

EDİP: Mustafa, bu üçünü de tanıyorum. Birisini 30 yıldır tanıyorum. Ne dediklerini çok iyi biliyorum. Bu dedikleriyle hadis kidapları hala şerif şerif raflarda kalacaktır. Böyle olduğu sürece dinini öğrenmek için peygamberin düşmanı müfterilere muhtaç kalacaksın. Böyle olduğu sürece dinini sadece Allah'a özgülemeyeceksin. Din, Allah + peygamber + sahabe + tabiin + hadis rivayetçileri + hadis alimleri + alimciklerden oluşan bir şirket dini olacaktır. Allah'ın kitabı yeter. Allah'ın kitabı müminler için mübindir, mufassaldır, tamamdır. Allah'ı Rahman öğretir. Korunmuş bir kitabı korunmamış kitaplarla açıklamaya kalktığınız anda o kitabın korunmuş olmasının bir anlamı kalmaz. Düşün.

IDEAFOE: OLAY BUDUR : Ümmeti içinde boğuldukları hadis çamurundan kurtarmanın tek yolu o çamuru terk etmektir. Çamurun etrafında dans ederek bir şey yapamazsınız. YENİ VİDEOLAR BEKLİYORUZ...

ENGİN KÜSKÜN: Caner Taslaman eğer tek başına çıksaydı bunu derdi ki zaten de söylemlerinden bunu anlamak mümkün.İslamoğlu ve Okuyan hocanın tutumlarından dolayı bunu açıkça dile getirmediğini düşünüyorum.Saygılarımla :))

UFUK UYGUN: Sana katılıyorum edip, program güzeldi ama eksikti o son noktaya bir türlü gelemiyorlar caner mezhepsizim bana müslümanlık yeter dedi ama o kadar.

TAYYAR AĞA: Bence C. Taslamanı yeterince anlamamışsınız. Peygamberin yaptıklarını tarihsel kanynak olarak gördü sadece. Belki sizin gibi katı bir dille reddetmemiş olabilir ama bunu din yapılmasına gayet mantıklı şekilde karşı çıktı.

EDİP: Caner'i çok iyi tanıyorum. Otuz yıldır! Lafı gevelemesine gerek yok. Orada bir sürü hadis uçuştu. "Yeter arkadaşlar. Peygambere en büyük hakaretleri yapan, Allah adına din uyduran, tarih boyunca binlerce insanın katledilmesine, milyonlarca insanın şirk ve felaket içinde yaşamasına sebep olan şu mişnaları bırakın artık" diyemedi... Bunu demek için daha kaç yıl, kaç program bekleyecek?

İLKE KARATAŞ: Selam, bir zamanlar Allah'a inandığımı sanıyordum. Sonra hadis,sünnet,şeyh,seyçik gibi kuran ile alakası olmayan şeylerin oluşturduğu çelişkileri görünce inanamaz hale geldim,çok güçlü bir ateist olmuştum. Ta ki sizinle tanışana kadar. Ben de sizin zihniyetinizdeyim. Esprileriniz ve şakacı tavırlarınız ile beraber insanları sorgulamaya sevketmeniz inanılmaz derecede güzel. Olması gerektiği gibi. Sizi cidden babam gibi seviyorum. İnsanlığın başına gelen en güzel şeylerden birisiniz. Bunlar hep söylemek istediklerimdi. İleride sizin gibi hadis inkarcısı(!) insanları aydınlatmak isterdim. Konudan ayrı olarak beni hala islamdan uzak tutan ve aklımı kurcalayan ve çelişki olduğunu düşündüğüm sorular var. Çok fazla videonuzu izledim. Aylardır sorguluyorum ama bir sonuca ulaşamadım.Ama ulaşmak üzereyim. Bazı soruların cevaplarını bulamadım. Bu soruları sizin yanıtlayabileceğinizi düşünüyorum. Sorularımı size iletsem acaba bir video yapmanız veya bunları cevaplamanız mümkün mü ? Eğer zaten cevapladıysanız da nerede geçtiğinin linkini alabilir miyim ? (yani istediğim bir mail. burada alenen yazmak istemiyorum soruları)

Latest Download:Jessica Reynoso Covers "no One / Where Is The Love" Live On Wish 107.5 Bus | Edip Yüksel (t) İslamoğlu, Okuyan Ve Taslaman | Mirotvorci 024 | Ketahuan Maling Di Aeon Mall Jakarta, Wanita Ini Diberi Sanksi Sosial "biar Malu" | Gülmek Garanti' At Yarışı Hastası Köpek Mustafa | Edan Turun Sonia Mz Music Live Pejaten Timur | Life Cycle Of Mosquito | Türk Düğünleri Ortak Miras 1. Bölüm Trt Avaz | Antalya'da Uluslararası Dolandırıcılık Operasyonu | كيفية فحص الدايود والمكثف والمقاومة والملف والفيوز | Criss Angel Believe: Criss Impales A Woman With A Spike (on Spike) | Bağ"> | | Spicejet Flight Overshoots Mumbai Airport Runway, Lands In Mud | 3 Kumpulan Yang Tidak Diterima Solat Mereka Ustaz Wadi Annuar | Metin2 Tr Hukmeden 162 Adet Alan Sandıgı Açımı. 4. Sayfa Acımı +9 A Yakut Bilezik | Zele Mele / Hoy Naze | [irfca] Inside Wdm2a Loco, Loco Pilot Operating The Locomotive | Tri Majstora (tozovac, Miroslav Ilic & Cune Gojkovic) | Wavy Jone$ How To Drown A Cloud (official Video)

About Us

Situs Download MP3 laguspot Terbaru Merupakan Website Tempat Download MP3-lagu dangdut koplo terbaru dan Lagu Terpopuler di tahun 2017

Download MP3 Terbaru 2017 © 2016 - 2017