Dragon Ball Z: Battle of Gods (2013) | Man Woman Wild | 10. Unexpected (Unexpected)  (dabing)

SEARCH

Download MP3 Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol

Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol

Download MP3 Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol Mp3 / Video dengan durasi 04:13 ukuran file 4.22 MB oleh Ya Meraktan audio stereo bitrate 192Kbps dan 320Kbps di situs ini bisa anda dapatkan secara gratis, Tapi jangan lupa Bahwa semua lagu yang ada di situs ini semata mata hanyalah bertujuan untuk untuk review serta mempromosikan lagu Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol, Untuk Mendapatkan Kualitas terbaik Lagu Ini Silahkan Membeli kaset / Vcd Original di Toko Toko Terdekat Di Kota Anda serta Menadikan Lagu dengan judul Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol sebagi I-Ring / Ringtones / Nada Sambung Pribadi Di Ponsel Anda Sebagai Bentuk Penghargaan kita kepada Artis Yang bersangkutan.

LIHAT JUGA => Oturması Cesaret Gerektiren 10 Korkutucu Ev

DETAIL ARABA SüRMEK İSTEMEYECEğINIZ 10 YOL

Title:Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol
Size:4.22 MB
Duration:04:13
Hits:8782403
Author:Ya Meraktan
Sumber:http://www.youtube.com/watch?v=G5n76AGFITo

LIHAT JUGA => Başka Şeylere Benzeyen 15 İnanılmaz Bitki

DOWNLOAD Mp3 / VIDEO ARABA SüRMEK İSTEMEYECEğINIZ 10 YOL


Download Mp3 dan Video
Download MP3 Mp3
Streaming Video

Araba sürmek zevklidir.Fakat kazaya davet çıkaran bu yollarda ölümcül olabilir.Araba sürmek istemeyeceğiniz 10 yol.

Kanalımı takip edin: http://goo.gl/8Yf9Su

Diğer Hesaplarımız:
Google+ : http://goo.gl/nKBFi4
Facebook : http://goo.gl/mo5AkQ
Twitter : http://goo.gl/y3sbmS
Genel Videolar Oynatma Listesi: http://goo.gl/7u4rvX
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Açıklama:
Şehir hayatında trafik kuralları kaza riskini azaltmak için çok önemlidir.Fakat bu videoda duyacağınız yollarda işler biraz daha farklıdır.Bu yollarda bildiğimiz trafik kurallarına uyarak seyahat etmek bir kenara; orada bulunmanın bile birçoğumuz için korkutucu olacağı yollar.Doğayla iç içe bir yolculuk olacağından belki zevkli olabilir fakat uçurumun kenarından kıvrılan yollara, okyanusun ve taşkın nehrin üzerinden geçen köprülerde araba sürmek pek güvenli değil.
1-Gois Geçidi
Fransada bulunan Gois geçidi Fransanın Noirmoutier adasına gider.Yolun en ilginç özelliğide her gün 2 defa suyun yükselmesi olayıdır.Yani siz yolda arabanız ile seyahat ederken sular birden yükselerek yolu kaplayabilir.Her sene, suyun en çok çekildiği yerden başlayan bir koşu yapılır.
2-Luxor Al Hurghada Yolu, Mısır
Bu yolun korkutucu ve tehlikeli olmasının asıl sebebi geceleri hava karardığında eşkıya ve haydutların bu yolda kalan araçlara saldırıyor olması. Bu sebeple yolda kalan araçlar geceleri dikkat çekmemek için araçlarının ışıklarını söndürüyor.
3-Skippers Kanyon Yolu - Yeni Zelanda
Yeni Zelandanın güney batısında yer alan bu yol oldukça tehlikelidir.Aşırı rüzgarlı iklimi, sert ve uçurumlu virajları ile bu yolda araba kullanmak özel izin gerektiriyor. Eğer izni alabilirseniz, karşıdan araba gelmese iyi olur.
4-Halsema Otoyolu, Filipinler
Filipinlerde bulunan bu yol turistlerin popüler durak noktalarından bir tanesidir.Sagada bölgesine giden tek yol olduğu için bir çok ziyaretçi buradan geçmektedir.Deniz seviyesinden yaklaşık 2000 metre yüksekliktedir.Kış aylarında yolda oluşan ani kaymalar bu yolu oldukça güvensiz yapıyor.
5-Tianmen Dağ Yolu,Çin
Tianmen Milli Parkı'nın içinde bulunan dağın yüksekliği 1.279 metredir. M.S. 260 yıllarında dağdaki bir mağaranın duvarı yıkılmış ve dağ, gökyüzüne açılan bir kapıya benzemiştir. Bu durum sonucunda dağa, cennet kapısı anlamına gelen Tianmen adı verilmiştir.
Bu dağın ulaşımı ise 11 kilometre uzunluğundaki bir yolla sağlanıyor. Görünümüyle adeta bir labirente benzeyen yolda, 99 adet keskin viraj bulunuyor. Tianmen Yolu; tehlikeli virajları, dar yapısı ve uçurum kenarından kıvrılarak yükselmesi nedeniyle oldukça tehlikeli.
6-Bayburt - Of Yolu,Türkiye
Dünyanın en zorlu yollarından biridir. Dağ eteklerindeki yüzlerce kilometre yol bariyersizdir.Araç sürmenin ciddi bir dikkat gerektirdiği bu yolda bulunmak şöförleri zorlamaktadır.
7-Okyanus üzerinde bir otoban, Florida Keys
Florida Keys ABD'nin Florida eyaletinde bulunan bir adalar grubudur. Mucize gibi görünse de aslında ürkütücü olan bir otobana sahiptir. Çünkü bu otoban, okyanus üstünde tam 42 köprü arasında adalardan geçer.
8-Karakoram Yolu,Çin-Pakistan
Bu yol Çin ve Pakistanı Karakoram sıra dağları ile birbirine bağlıyor.Dünyanın en yüksek yollarından bir tanesidir.Ortalama yüksekliği 4,693 metre olan bu yolda araba sürmek gerçekten ürpertici.Daha çok macera seyahati için gelen turistler tarafında kullanılan yol inanılmaz manzarasıyla bir turist çekim noktasıdır.Fakat bu yolda toprak kaymaları ve seller eksik olmadığı için araba sürmeside bir okadar tehlikeli.
9-Stelvio Geçit Yolu,İtalya
Doğu Alp’lerinin yüksek noktalarından kıvrılan ve bölgedeki en yüksekteki yol olan, bu yol hem dünyanın en tehlikeli yolları arasında gösteriliyor hem de manzarası itibarıyla göz alıcı kabul ediliyor. İlk olarak 1800’li yıllarda Avusturya İmparatorluğu döneminde açılan yol, ünlü otomobil programı Top Gear tarafından ‘en iyi sürüş deneyimi’ni sağlayan yol olarak seçilmiş.
10-Zigana Geçidi,Türkiye
Zigana Geçidi, Kuzey Anadolu Dağları'nda, Gümüşhane ili sınırları içerisindeki bir geçittir. Rakımı 2032 metredir. Yer yer daralan ve keskin virajları bulunan yol, özellikle kış aylarında çok tehlikeli bir hal alıyor.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Daha fazla video için sitemizi ziyaret edin:
http://www.yameraktan.com/

Latest Download:Araba Sürmek İstemeyeceğiniz 10 Yol | Moslem Breasfeeding At Home | Fatehpur:#shikshamitra शिक्षामित्रों ने कहा अब करो या मरो । अब दिल्ली चलो,अब होगा सत्याग्रह आंदोलन | | Yuki Isoya Ai Ni Ikite (subtitulado Al Español) | Bu Oda SaĞlam CoŞtu | Kof Xiv: King Combo Video (ver. 2.01) | Om Sonata Ontonge Bapak Wiwik Sagita | Istanbul Kar 6 Ocak 2017 Snow | [yaoi] Switch Ova 01 English Sub | Njaluk Kelon_ratna Antika Feat Sodikin Youtube.flv | People Try Armenian Food For The First Time | ***鳴いてる怪獣 | Yuki プリズム 紅白での奇跡の瞬間 | Kore Klip Sen Maşallah | Yağmurun Geliş Anı. İnanılmaz Doğa Olayları. | | Yuki 歓びの種 | Nuri Sesigüzel / Yeşil ördek Gibi Daldım Göllere | Tak Berdaya #sukat# Sampai Terbawah Sedih..

About Us

Situs Download MP3 laguspot Terbaru Merupakan Website Tempat Download MP3-lagu dangdut koplo terbaru dan Lagu Terpopuler di tahun 2017

Download MP3 Terbaru 2017 © 2016 - 2017