September 2017 | Haseena Parkar (2017) – HD CAM | Watch Online

SEARCH

Download MP3 Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı

Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı

Download MP3 Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı Mp3 / Video dengan durasi 21:20 ukuran file 21.33 MB oleh Ilhan Yilmam audio stereo bitrate 192Kbps dan 320Kbps di situs ini bisa anda dapatkan secara gratis, Tapi jangan lupa Bahwa semua lagu yang ada di situs ini semata mata hanyalah bertujuan untuk untuk review serta mempromosikan lagu Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı, Untuk Mendapatkan Kualitas terbaik Lagu Ini Silahkan Membeli kaset / Vcd Original di Toko Toko Terdekat Di Kota Anda serta Menadikan Lagu dengan judul Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı sebagi I-Ring / Ringtones / Nada Sambung Pribadi Di Ponsel Anda Sebagai Bentuk Penghargaan kita kepada Artis Yang bersangkutan.

LIHAT JUGA => Dünyada Yaşamış Kadim Irklar ve Yedi Kök Soy

DETAIL ÇOK GIZLI BILGILERI AçıKLAYAN VE YAYıNDAN KALDıRıLAN TV PROGRAMı

Title:Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı
Size:21.33 MB
Duration:21:20
Hits:461344
Author:Ilhan Yilmam
Sumber:http://www.youtube.com/watch?v=qUPNqCh8hUA

LIHAT JUGA => 5000 Yıldır Dünyayı Yöneten Gizli Güç - Necmettin Erbakan-

DOWNLOAD Mp3 / VIDEO ÇOK GIZLI BILGILERI AçıKLAYAN VE YAYıNDAN KALDıRıLAN TV PROGRAMı


Download Mp3 dan Video
Streaming Video

Dünya dışı varlıklar ,mars kolonisi ve ay üzerinde yapılar hakkında vermiş olduğu bilgilerle bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken 1977 yılında yayınlanmıs ve hemen yasaklanmış gizemli program hakkında hazırlamış olduğum videoyu umarım severek beğenerek izlersiniz ..

Kanalima abone olmayi unutmayin! ► http://goo.gl/ArQ77O
Facebook ►http://goo.gl/g6Wd5q
Twitter ► http://goo.gl/Cb4Bpw
Instagram ► http://goo.gl/GC40MO

--------------------------------------------------------
DUYURU

Herkese merhaba

15 Temmuz 2014 yılında açmış oldugum bu kanalda 3 yılı aşkın bir süredir iyisiyle kötüsüyle sizlerle birlikteyim.

Bu 3 sene içersinde bir çok video yayınladım bazı videolar hiç kimse tarafından yapılmamış videolardı.Bazı videolarımı sevdiniz bazılarını sevmediniz bunlarıda bana yorum yazarak bildirdiniz hatalarımı gösterdiniz yanlışlarımda beni uyardınız her ne kadar youtube üzerinden yazmış olduğunuz yorumlara cevap yazamasamda emin olun yorumları okuyorum ve hatalarımdan yanlışlarımdan ders cıkarıyorum ..

Beni sevende var sevmeyende var beni sevenden Allah razı olsun sevmeyenlerinde Allah yolunu açık etsin .

Şimdi sözü daha fazla uzatmadan söyleyeceklerime giriş yapmak istiyorum .

Hazırlamış oldugum videoların konularının ağır olması ve sürelerinin uzun olması nedeniyle yapımı uzun sürmekte.Zaten beni tanıyan Facebooktan takip edenler son 1 yıldır neler yaşadığımı biliyor.

Ben diğer youtuberlardan çok daha fazla emek harcayarak videoları hazırlıyorum ancak hazırlamış olduğum videoların izlenme ve paylaşım oranları aşırı derecede düşük.
Son zamanlarda beni seven ve beni düşünen arkadaşların yazmış olduğu mesajlarlardan sonra bir araştırma yaptım .
Ortaya çıkan sonuç
Bir çok youtube kanalı benim videolar için yazmış olduğum metinlerin üzerinde ufak oynamalar yaparak ve yeniden seslendirerek video yaptıklarını gördüm.. Hatta hazırlamış oldğum bir videoda dil sürçmesinden dolayı bir tarih bilgisini yanlış vermiştim onu bile aynı şekilde yayınamışlar düzelme gereği bile görmemişler
Ve bu kanallar benden almış oldukları bilgilerle videoları yapıp benden daha fazla izlenmekte ve benden daha hızlı kanalları büyümektedir.


Bunun yanı sıra Facebook ortamında 1 milyondan hatta 2 milyondan fazla takipcileri olan gruplar videolarımı bana hiç sorma ve izin isteme zahmetinde bulunmadan internetten indirip youtube kanalımın linkini bile vermeden yayınlamaktadırlar ve yine benim kanaldan daha fazla izlenmektedirler..

Yine bana gelen bilgilerden yola çıkarak takip ettirdiğim ve sonra görmüş olduğum bir olayda bazı yerel uydu kanallarında benim iznim olmadan videolarımın yayınlanması ..

Şimdi arkadaşlar kendinizi benim yerime koyun ve düşünün özel hayatınızın neredeyse hepsini youtube ayırıp videolar yapacaksınız ve çok az kişiye ulaşacak ama diyeceksinizki demekki bu kadar izleniyor ilgi bukadar sonra bir göreceksiniz ki sizin videoların metinleri başka kişiler tarafından seslendirilip yeniden ufak değişiklerle yayınlanıyor milyon izleniyor , tv kanalları yayınlıyor, facebok grularında izinsiz yayınlanıyor ve 100 000 lerce kere izleniyor .
ama sizin kanalınızda 20 000 izliyiciye ulaşıyor sizin kanalınızda 3 saatlik ve ortalama 40 dakıkalık vidolar varken sizden sonra açılan kanalar milyon abonelere ulaşıyor bu durumda siz ne yaparsınız?

Son yüklemiş olduğum video 23 000 kişi tarafından izlenmiş ve 66 kişi tarafından paylaşılmıs .
Facebook profilimde videoların linklerini yayınlıyorum 3 5 kişi paylaşıyor ama aynı video başka bir Face grubunda kanalımdan indirilerek yayınlamış ve 596 kere paylaşılmış.

Evet Arkadaşlar ilk ve son kez sizden bir ricam olacak
Kanalın büyümesini ve devam etmesini istiyorsanız LUTFEN videoları paylaşın ve LÜTFEN 3 5 arkadaşınızı kanala abone yapın sizlerden bunu rica ediyorum.
En azından Türkiyede onca anlamsız kanalın araşında zar zor ayakta durmaya calışan bir kaç bilim kanalından biri olan kanalımı ayakta tutmama yardımcı olun ..

Son olarak almış olduğum karar
Yayınlamış olduğum bu video ve bundan sonraki videolar 100 000 izlenmeyi geçmeden yeni video yayınlamama kararıdır..En saçma sapan videoların bile 100 000 izlenme sayısına bir günde ulaştığını düşünecek olursak benimde 1 haftada bu sayıya ulaşmam gerekmektedir.
100 000 izleyici sayısına ulaşır ulaşmaz yeni video yayınlanacaktır..

Ben saatlerce video metini yazacağım ,ben uykusuz kalıcağım, ben yorulucağım ama başkaları çalıp büyüyecek ben yerimde sayacağım.
Bu duruma bir şekilde dur demem gerektiğini düşündüğüm için böyle bir açıklama yapma gereği duydum ve değerli vaktinizi aldım.Hakınızı helal edin

Bundan sonra artık kumanda sizlerde ya play tuşuna basacaksınız yada pause yada stop
Destek veren herkese şimdiden teşekkür ederim..

Saygılarımla
İlhan berat YILMAM

---------------------------------------------------------------------

MÜZİK
"Willow and the Light" Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Latest Download:Ana Gabriel En Ibarra Ecuador 2014 2 De 5 | Çok Gizli Bilgileri Açıklayan Ve Yayından Kaldırılan Tv Programı | 天羅至尊降駕 1 | ジャニーズwest フルメンバー「堂本光一、ベッドシーンの喘ぎ声がやばかったらしいww」 | What Shakespeare's English Sounded Like And How We Know | カマキリの産卵シーンと寄生虫について | Mesin Dedak | Cilat Janë Gjërat Që Nuk I Dini Për Koren E Veriut | ❤🌚Йо1а Локхш Ю🌚❤🌚 Маржа Я1 Х1ай Безам Хунда Бу Те Хьо Иштта❤🌚2017 | Տարվա ամենաքննարկված մարդիկ Հայաստանում. Top 10 | Virus Lovina Ag Rega'z Live Sembung Wringanom 2017 | صدای نعلین علی سیب سرخی شهادت امیرالمومنین علی | ÇarŞi Grubu RÖportaji | Katempa Kawira(skiza 8541647) | Los Rusos No Se Rinden Nunca... (excavadora Hundida En El Agua Hasta Las Orejas) | Koreja E Veriut Alarmon Botën Top Channel Albania News Lajme | Hoyer Lift; One Person Transfer (max Assist) | You've Never Seen Anything Like This Performance Before! | | Camden Nj Bikelife

About Us

Situs Download MP3 laguspot Terbaru Merupakan Website Tempat Download MP3-lagu dangdut koplo terbaru dan Lagu Terpopuler di tahun 2017

Download MP3 Terbaru 2017 © 2016 - 2017